DĚKUJI ZA TVOU DŮVĚRU,

Lucie Kubů průvodkyní žen

kterou jsi vložila do mých služeb.

Krásný den, toto je tvé video zdarma na téma

Zraněné ženské emoce.

Již se za ně nemusíš stydět. Je příjemné sejmout masku a odhalit svou pravou tvář. Ženě se tak velmi uleví a zkrásní.

Podle mě žádná žena není ošklivá. Jen máme tolik starostí a stresu, že naše krása nevynikne. Pojď se mnou a začni postupně odhalovat svou pravou krásu. Tu přirozenou, tvou křehkou tvář, tvé pravé já.

Společnost, ve které žijeme, nám někdy nedovoluje ukázat zranitelnost. A tak si kolem sebe stavíme zeď. To je škoda. Mnoho přátelství i partnerství je pak povrchní a nevydrží. Vydej se se mnou na roční cestu kde budeme bořit hluboké vzorce, které potlačují ženskou přirozenost. Skrz aktivní meditace pohyb a tanec se můžeš napojit na vnímání svého těla. Spojíš se se svou pánví a uzemníš se. Již si nebudeš stavět vzdušné zámky, budeš stát nohama na zemi, budeš vědomě napojená na svou intuici a budeš paní svých dalších kroků. Využij mé podpory. 

Věřím, že o sobě znáš mnoho, ale někdy pohled zvenčí, z nadhledu je užitečný. Necháš spadnout i masky, o kterých možná zatím nevíš.

Připoj se do Klubu z Vrbiček.

Je pro tebe připravená roční cesta s napojením na vnímání těla v pohybu. Poznávání emocí a ženských sil, těch vnitřních, opravdových. Těch, které z nás dělají tu křehkou a přesto silnou ženu.

V klubu najdeš bohatou databázi aktivních meditací vytvořených pro transformaci ženy, transformační online Magazíny, které použiješ jako vedení k jednotlivým tématům a k protančení se z temnoty do světla. S pohyby totemové zvíře půjdeš do hloubky čisté instinktivní energie ženy. Dechem a pohybem narovnáš nervovou soustavu a tím také emocionální tělo.

V klubu najdeš podporu dvou zkušených lektorek, se kterými se budeš potkávat na ZOOMu. Klub je studnicí obrovského know-how.

Můžeš vstoupit právě teď, za akční letní cenu. Vyjde tě na 380 Kč měsíčně. Jeho skutečnou hodnotu je těžké vyčíslit. Ale kolik peněz dáme do kosmetiky, oblečení, nebo speciálního jídla abychom vypadali krásně. A přitom krása je uvnitř. Stačí ji odhalit.

Pojď se mnou a buď krásná ve své přirozenosti.

Díky za potvrzení tvé identity. Jsem šťastná, že tě zajímá téma ženství tvé pocity. Tvé video je zde.

Podívejte se do e-mailu, videa jsem ti poslala i tam. 

Pokud k Vám e-mail nedorazí, zkontrolujte si prosím složku hromadné nebo spam, někdy tam e-mail prostě zabloudí. 

Pokud ho tam naleznete, přetáhněte si ho do složky doručené a žádný další e-mail ode mě již nezabloudí. 🙂

Kdyby náhodou vinou technických šotků nedorazil, napište mi prosím na [email protected] a osobně to napravím.

Budu se na Vás těšit.

Lucie

PS: Můžeme se potkávat na Facebooku Lucie Kubů z Vrbiček 

Co můžeš udělat teď:

Prohlédni si jednotlivá čísla eMagazínu, zaujalo tě nějaké číslo? Do konce prázdnin nakoupíš eMagazín v akci, za bezkonkurenčních 150 Kč

Nebo se přidej do Klubu z Vrbiček! Kde získáš nové, stejně naladěné kamarádky, zkušenosti, návody… Podívej se, co všechno je součástí klubu.