videoknihovna
Solar Women

Prostor, kde najdeš dostatek ženské energie. 

 Jóga, tanec, uvolnění, intimní ženská témata. 

Více jak 250 videí v privátní členské sekci, s vyhledávačem.

 Láká tě poznat mystérium ženské energie, pochopit tajemství mnoha spokojených žen, nebo se jen cítit lépe v manželství?

Odhalím ti tajemství, která nejsou přístupná veřejnosti. Nabídnu ti jedinečný pohled do intimity ženského světa a sexuality. 

Zlepši svůj život přes tanec, energetickou jógu
a body therapy.

Pojď se naučit, jak odpojit myšlenky a získat klid. 

Můžeš se naučit, jak se uvolnit.

Najdeš stabilitu a pevnou půdu pod nohama.

Získáš pohyb s ženskou energií.

Přestane tě bolet hlava i tělo.

staň se zářivě sebejistá

„Dlouho jsem měla pocit, že můj muž neví, koho má vedle sebe. Jen mi dělal krásné zrcadlo. Po každém setkání u Lucie jsem nacházela v sobě mnohem více pochopení, klidu, lásky a nadhledu.“

Zara Zohrabian, právě na mateřské

Velmi oceňuji Tvůj cit pro lidi a empatii, se kterou vedeš svá cvičení a meditace. Velmi cenný je pro mě pocit přijetí, který zde zažívám. Je přínosné, že u každého ze cviků vysvětluješ nejen jeho fyziologickou podstatu (důležitou pro fyzické provedení), ale i psychický smysl a duchovní přesah, čerpající z moudrosti našich předků i z východních filosofií. Děkuji a jsem vděčná za světlo a energii, které naše setkání přinášejí. 

Kristýna Červená, psycholog

Jaká témata v knihovně najdeš?

V této kategorii objevujeme a prozkoumáváme ženskou sílu, intuici a spiritualitu. Přináší vám otevřené, autentické a inspirativní rozhovory s ženami, které sdílejí své příběhy, poznání a moudrost z oblasti duchovního růstu nebo podnikání. Získáš zde jedinečný pohled na různé aspekty ženské síly a objevíš, jak lze intuitivní a spirituální prvky integrovat do každodenního života. Připrav se na hluboké rozhovory, které vám otevřou nové perspektivy a inspirují k vlastnímu osobnímu rozvoji.

a mnoho dalších

Nalezneš zde odborné a jednoduché instrukce, které tě provedou různými meditačními technikami. Bez ohledu na tvé zkušenosti s meditací, ti tyto instrukce pomohou objevit klid, harmonii a vnitřní rovnováhu. Od základních meditací zaměřených na dýchání a pozornost až po pokročilejší techniky, jako je vizualizace a transcendentalní meditace. Najdeš zde nástroje pro posílení vašeho vlastního meditačního cvičení.

Najdeš návody na

  • Osho Kundalini meditaci,
  • Atýšovu meditaci srdce,
  • meditaci Nadabrahma

a mnoho dalších

Zde se věnujeme otevřenému a zdravému diskurzu o sexualitě a intimním prožívání. Tyto rozhovory a videa nabízejí prostor pro objevování různých aspektů sexuality, intimity a vzájemného porozumění. Získáš zde odborné rady, inspiraci a informace, které ti pomohou prohloubit vaše sexuální prožitky a zlepšit komunikaci ve vašem partnerském vztahu.

Léčivá cesta emocí přes pohyb. Naučíš se rozpoznávat a vyjadřovat se prostřednictvím tělesných pohybů inspirovaných totemovými zvířaty. Každé zvíře má své vlastní jedinečné vlastnosti a symboliku, které se mohou stát zdrojem inspirace pro tvou vlastní pohybovou praxi. 

Temné aspekty ženy se často odlišují od tradičních a idealizovaných představ o ženskosti, nazýváme je také jako negativní emoce. Zahrnují temné emoce, jako je hněv, žárlivost, nejistota či sebe-pochybnosti, které jsou přirozenou součástí lidského prožívání. Přesto jsou v každé ženě hluboko. Velmi často jsou  nepřijaté, potlačené, a ženu tak oslabují.  Jejich přijetí a pochopení může vést k hlubšímu sebepoznání a růstu. 

Tato videa a materiály se zaměřují na různé relaxační techniky, meditace, dechová cvičení a jiné metody, které ti pomohou nalézt klid a uvolnění v hektickém světě. Získáš nástroje, které ti umožní vyrovnat se s stresem, posílit svou odolnost a obnovit svou energii.

Zde se zaměříme na prozkoumávání a vyrovnávání čaker, energetických center v našem těle. Tato kategorie je zejména zaměřena na harmonizaci srdce, které je považováno za střed lásky, soucitu a emocionální rovnováhy. Tyto videa tě zasvětí do technik a cvičení, které ti pomohou prohloubit spojení se svým srdcem, rozproudění lásky a vytvoření harmonie ve vašem energetickém systému.

Zahrnuje mužské perspektivy, hodnoty, postoje a zkušenosti, které ovlivňují jejich chápání a reakce na různé situace a vztahy. Mužský pohled na svět se může lišit od ženského pohledu v různých oblastech a jejich uzření pomůže tvému vztahu. 

Objevuj a prozkoumávej blahodárné vlastnosti bylin a přírodních darů pro své zdraví a pohodu. Tyto videa a ti přinášejí informace o různých bylinkách, rostlinných léčivech a dalších přírodních substancích, které mohou podpořit tvé fyzické, emocionální a duševní blaho. Naučíš se o jejich účincích, použití a přípravě, abys mohla využívat síly přírody pro své zdraví a péči o sebe.

Jsi tvůrkyně? 

Je něco, co tvoříš, nebo předáváš ostatním ženám? V členské sekci můžeš vytvořit svá vlastní PDF nebo video návody.  Můžeš se prezentovat s vlastní nabídkou. Získáš tak nové kontakty, nebo zákaznice. Konkurence neexistuje, každá jsme jedinečná. 

Máš možnost  představit své znalosti v rozhovoru nebo v článku eMagazínu.  

Miluji rozhovory s inspirativními ženami a předávání jejich know-how světu. Již několik z vás se v eMagazínu představilo. Tento vzdělávací magazín je veřejně v prodeji a dostupný širokému publiku. Již se v něm představily: Helena Procházková – stylistka, Alena Krejnická – tvůrkyně tělových svíček, Poli Ševčíková – bussines architect, Mirka Papajíková – lektorka rozvoje tancem. Někdy to jsou jména známá široce, někdy jen v úzkém kruhu. Jejich záře je však jedinečná.

Dopřej si to!
Zasloužíš si najít svojí ztracenou sílu a pocit bezpečí.

„Lucie je úžasná zářivá žena, která mi přišla do života úplnou „náhodou“, za níž jsem velmi vděčná! Každé naše setkání je přínosné a inspirativní. Na mé cestě mě Lucie podpořila zejména prostřednictvím panenky s kazetkou, ale za důležité považuji také seznámení s Mohendžodáro, intuitivní vhledy a podnětné rozhovory. Děkuji 🙂“

Kateřina Balážová, lékárnice

V loňském roce jsem u Lucky prošla kurzem Mohendžodára. Byla jsem v té době čerstvě po rozchodu, rozkolísaná a úzkostná. Už po prvním setkání jsem věděla, že jsem správně. Po dlouhé době jsem prospala noc, aniž by mne vzbudila úzkost. Ženské cviky s prociťováním sama sebe, pohybové meditace, tanec, ukotvenost a přirozené vyzařování Lucky mi bylo velkou inspirací pro nové životní období. Mohendžodárem každý den začínám a je mi obrovskou pomůckou pro přijímání měnících stavů přes celý den, necítit pocit viny, když se královna na chvíli změní v čarodějnici. Pohybové meditace vedené Luckou na youtube mi pravidelně ulevují od nepříjemných pocitů. Jsem vděčná, že je tu žena, která tolik rozumí mým ženským pocitům.

Radka Rossmanitová, jednatelka BRM s.r.o.

Tvé tělo je ti rádcem a průvodcem. 

Nikdo o něm neví tolik, jako ty. Jenže tlak a roky potlačování důležitých emocí způsobili, že to nevidíš. 

 Naučím tě, jak se napojit na tělo. 

Bude zdravé nejen fyzicky, ale i tvé emocionální tělo bude cítit velkou úlevu. Stres a tlak odejdou. Vyhoření bude cizí slovo a objeví  se radost ze života. Vrátí se ti pocit svobody a vášeň.

Kdy můžeš začít?

Můžeš si zakoupit členství vždy po měsíci, nebo na celý rok. Začátek je plovoucí, není vázaný na prvního v měsíci.

Kódy a vzorce jsou v ženách zakořeněny tak hluboko, že není možné je uvolnit za jeden měsíc. Ale již po měsíci ucítíš, že ti je lépe, pokud budeš následovat své vedení a budeš mít chuť dělat se sebou něco vlastní vůlí. Nikdo zde za tebe nic neudělá, ale ucítíš velkou podporu a souznění. 

Členství si můžeš zakoupit kdykoliv, kdy cítíš, že to potřebuješ. Nemám ráda tlak. A nechci, aby sis myslela, že teď a pak už nikdy a něco ti uteče. To právě jsou ty vzorce, co nepodporují ženskou energii. Uvidíš, že vše se skládá ve správnou chvíli. 

Nabízím ti možnost konzultace. Někdy je ztrátou času vyhledávat si informace sama. Přestože je knihovna přehledná, možná nevíš, co hledáš. Pomůžu ti s tím. Můj silný dar je nezávislý nadhled. Podíváme se spolu na tvůj problém a nabídnu ti, co si máš vyhledávat, na co se zaměřit a co je pro tebe moc/málo. Konzultace se ti můžou hodit kdykoliv během tvého rozvoje. Často se stává, že ženy studují seberozvoj mnoho let na úrovni teorie. Praxe kulhá. Posunu tě na místo, kde potřebuješ být.   

Najdi cestu k uvolnění a napojení
na vnitřní energii ženy

Videa pro tebe zpracovala

LUCIE KUBŮ, lektorka a autorka projektů Z Vrbiček

Miluji barvy a jejich vliv na naši mysl a okolí. Od roku 2018 vyučuji zejména ženy, jak lépe udržovat tělo a mysl v harmonii se sebou. Práce s lidmi a jejich vedení mě provází na různých úrovních po celý život. Jsem terapeutkou skupinových transformačních kurzů,  OSHO meditací, dále lektorkou  a masérkou Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy. Poznání mých vnitřních světů mi do dovolilo se opět po letech věnovat bylinám a tvořit čajové směsi. Ráda je kombinuji s pohybovým programem do čajových ceremonií. V  privátním centru ve Staré Boleslavi lektoruji bodytherapy a artetherapy pro lidi se závislostmi, zejména problémy s alkoholem, s úzkostmi a depresemi. Věnuji se individuálnímu vedení žen na cestě do prožitku ženství a harmonie duše přes vnímání těla.

„Přeji si, aby se ženy v 21. stol. cítily spokojené ve svém těle.“

Zajisti si přístup do videoknihovny

2000 Kč / rok

200 Kč / měsíc

Nepřekračuj své hranice a ani si po nich nenechávej šlapat.

Tvůj život je jen tvůj a je jen na tobě, jak ho prožiješ.

Můžeš žít ve své ženské síle s láskou a úctou,  nebo na automat s neustálým pocitem, že ti v životě něco chybí.

Lucie Kubů

Jsi připravena vzít osud do svých rukou?

Nejčastější otázky

Pro odpověď klikni na text:

Určitě je členství i pro ženy, které se již rozvíjí dlouho. Cesta do ženské energie přes pohyb a sebeprojevení ještě není příliš rozšířená. Doposud se transformace vedly přes statické meditace a vizualizace. Ty ženu vedou stále do mysli. Žena potřebuje zapojit vnímání svých emocí. A to se děje na úrovni podvědomí, při zapojení těla a vnímání svých pocitů. Cesta je ve spirále. S technikami ve videích si porozumíš, nacítíš se na tělo a získáš nadhled. Dostaneš se do hloubky svého podvědomí a vneseš si do života větší světlo a zároveň zůstaneš nohama na zemi.

Ano, určitě. Zkus si měsíc a uvidíš, že toto je konečně přístup k uvolnění stresu v ženě. Konečně se dostaneš k sobě do hloubky. Najdi si na sebe čas a zaposlouchej se, nech se inspirovat. Cesta zlepšení života je přes posílení se vnitřně → ukotvení → projití si temnotou. Neboj se, můžeš s námi konzultovat. 

Podívej se nejprve na má veřejná videa na YT. Uvidíš, že pracuji s emocemi a podvědomím, které je možné osedlat jako divokého koně a dostat do většího vědomí. Ezo se může zdát vše. Má síla je v předávání uvědomování si těla fyzického i emocionálního. Mám harmonizované materiální i duchovní vědomí do určité rovnováhy. Kdo má jen materiálno, zdám se mu duchovní, kdo má jen duchovno, zdám se mu materiální. Podle mě je harmonie důležitá. 

To je dost časté u žen, které mají potlačené své ženství. Projevuje se to tím, že se nechceš svěřovat jiným ženám se svými starostmi, raději si pokecáš s muži. Ti tě ovšem berou jako dobrou kamarádku, ale na kvalitní partnerství to není. Toto je skvělý prostor pro tebe. Seznámíš se se sebou, objevíš nové rozměry světa a najdeš kvalitní odpovědi na otázky, které máš.

Pracuji hodně s lidmi, kteří udělali na cestě k seberozvoji svůj první krok. Je to privátní centrum, kam jezdí na terapie převážně lidé se závislostmi. Pro mě bylo vždy klíčové překládat jazyk odborný do jazyka běžného. 

Tanec a vědomý pohyb v meditaci je nejpřirozenější cesta ženy, jak se seznámit se svými emocemi. Uvolňuje v těle přetlak, který způsobuje nemoci a stres. Změnou svých vzorců chování již nebudeš přenášet staré a nepotřebné informace uložené v nervovém systému. Naše generace je mostem mezi minulým a budoucím.

Minulost nezměníme, ale naše děti mohou žít lépe.

Porozumíš sobě, porozumíš celému světu. 

Objednat členství

Zde si vyber svoji variantu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.