Najdi cestu k uvolnění a napojení
na vlastní energii ženy

Klub z Vrbiček
Solar Women

energetická jóga a body therapy

Jsi ve stresu z nedostatku času? Přitom víš, že čas pro sebe potřebuješ? 

Bolí tě někdy hlava a jsi unavená? Raději bys to chtěla vyřešit zdravější cestou, než léky?

Máš ráda milování, ale neuspokojuje tě naplno to, co máš? Tušíš, že je ještě něco za oponou? 

Chodíš sportovat?  Ale neuvolňuje tě to naplno?

Solární žena je akční, má drive. Jsi to ty? Ale bojíš se, že ženskou energií bys ho mohla ztratit. S námi nikdy nebudeš unylá.

Solární žena je silná. Bojíš se plakat a ukázat slabost? Jenže křehkost je ještě větší síla! 

Solární žena je aktivní.  Bojíš se, že ženská energie je pasivní? Že pasivitou něco ztratíš? Pasivní není submisivní!

Zlepši svůj život přes tanec, energetickou jógu
a body therapy.

Pojď se naučit, jak odpojit myšlenky a získat klid. 

Můžeš se naučit, jak se uvolnit.

Najdeš stabilitu a pevnou půdu pod nohama.

Získáš pohyb s ženskou energií.

Přestane tě bolet hlava i tělo.

staň se zářivě sebejistá

„Dlouho jsem měla pocit, že můj muž neví, koho má vedle sebe. Jen mi dělal krásné zrcadlo. Po každém setkání u Lucie jsem nacházela v sobě mnohem více pochopení, klidu, lásky a nadhledu.“

Zara Zohrabian, právě na mateřské

Velmi oceňuji Tvůj cit pro lidi a empatii, se kterou vedeš svá cvičení a meditace. Velmi cenný je pro mě pocit přijetí, který zde zažívám. Je přínosné, že u každého ze cviků vysvětluješ nejen jeho fyziologickou podstatu (důležitou pro fyzické provedení), ale i psychický smysl a duchovní přesah, čerpající z moudrosti našich předků i z východních filosofií. Děkuji a jsem vděčná za světlo a energii, které naše setkání přinášejí. elmi oceňuji Tvůj cit pro lidi a empatii, se kterou vedeš svá cvičení a meditace. Velmi cenný je pro mě pocit přijetí, který zde zažívám. Je přínosné, že u každého ze cviků vysvětluješ nejen jeho fyziologickou podstatu (důležitou pro fyzické provedení), ale i psychický smysl a duchovní přesah, čerpající z moudrosti našich předků i z východních filosofií. Děkuji a jsem vděčná za světlo a energii, které naše setkání přinášejí. 

Kristýna Červená, psycholog

Solar women je prostor, kde najdeš dostatek ženské energie. Můžeš čerpat, kolik potřebuješ. 

Provedu tě pohyby bodytherapy, která ti uvolní energetická centra v těle. Spojíš si pohyb a emoci. 

Použiješ systém práce s devíti totemovými zvířaty.

Procvičením si asan a pohybů do správné polohy se ti narovná a poskládá nové duševní nastavení. V té souvislosti se ti automaticky srovná i fyzické tělo. 

Stačí dát nervové soustavě správný pokyn a důvěřovat tělu v jeho samoléčebný proces. „Jen“ dáš správný impulz.

Nemusíš tak procházet množstvím vizualizací, které zatěžují ženský mozek, nebo tě uvedou do nereálných představ.  Nemusíš ani procházet regresemi a propady. Vše se přenastaví „samo“. 

Toto je minimalistická cesta k tvé transformaci v absolutní hloubce sebe.

 Budeš si léčit tělo a ženské emoce skrz tanec, meditace a energetické pohyby totemových zvířat. 

Naučíš se meditace v tanci a pohybu. Skutečně odpojíš mozek a zapojíš tělo. 

Vždy budeš mít naši plnou podporu.

Co získáš v Klubu?

Kombinací lektorsky vedeného času a self koučinku dostaneš ideální balanc k nejlepším posunům na úrovni, jakou právě potřebuješ.  Bodytherapy léčí hluboké vzorce v těle. Je tak aplikovatelné na různé problémy těla i duše.  S minimem náročnosti pokryješ mnoho témat. 

Ve společných streemech se naučíš osvědčené metody, jak se uvolňovat tak, aby tě naplňoval život a cítila ses vnitřně posílená. Techniky jsou jednoduché, je potřeba je „jen“ dělat. Uloží se do nervového systému mozku i těla. Potřebuješ na ně cca 15 min denně plus hodinu týdně na meditační techniky.

Rozpis bodytherapy cvičení a streemů dostaneš mailem. Každý měsíc zpracujeme jedno téma – jednu čakru. Za rok se pročistí celé tělo fyzicky i emocionálně natolik, že to uvidíš ty i tvé okolí.

Ve videosekci se nachází více než 200 instruktážních videí a návodů, většinou 10 -20 min. Podpoří úrovně:

 • nové mindsetové poznání, 
 • uvědomění, v jakých nových směrech se ještě můžeš rozvíjet,
 • techniky, které tě povedou do těla, nastavíš trvalé pozitivní změny v nervové soustavě 
 • návody na meditace pro ženy, uvolnění mysli a toxických myšlenek
 • taneční instruktáže k uvolnění přetlaku v těle a v emocích,
 • techniky ke kompletní harmonii. 

Návody jsou výstižné a praktické. Ihned se dají použít v životě.

V členské sekci najdeš nejen videa ode mne, ale i příspěvky od mnoha žen, které pracují s ženskými tématy. Jsou různé cesty, jak vyjdeš na stejnou horu. 

Po celý rok budeš mít přístup ke všem videím, textům a návodům. 

Jsme jako dvě párové osoby, které prošly svými radostmi i strastmi. Každá jsme jiná a právě proto tak dobře spolu můžeme tvořit dobrý lektorský pár, který tě provede na tvé cestě transformace do ženské energie.

 • Od Luci dostaneš koučink přes tělo, k narovnání duše. Lucie je tvůrkyní většiny instruktážních videí. Provede tě skrz bodytherapy asánami totemových zvířat a technikami tantry. S Lucií se budeš posunovat dopředu. 
 • U Jiřinky si můžeš narovnávat duši, aby se ti srovnalo tělo. Jiřinka je laskavá osoba, která je oporou žen v klubu. Můžeš si u ní kdykoliv sjednat osobní podporu. 

Naše vedení je hluboké. Jdeme pod povrch emocí. Umíme léčit ženskou temnotu i ženské propady. Rozumíme ti.   

Podporou pro tebe jsou společné live Zoomy,  úplňkové setkání a také Q&A. Můžeš si také objednat individuální péči.

Najdeš ženy, které to mají stejně, jako ty. Máme prostor pro sdílení v chatu ve FB skupině. Podpůrná cesta porozumění je velmi léčivá. Také na společných Zoomech se můžete setkávat face to face. Nebudeš se cítit na vše sama. 

Setkání v podpůrném kruhu žen, které tě poslouchají bez hodnocení a zbytečných rad je v běžném světě velmi vzácné. Možná to neznáš a můžeš se bát. Po čase zjistíš, jak vyživující je takový prostor. Dokud nezkusíš, je těžké ho popisovat.   

Bez setkání naživo to nejde. 

Tento klub je virtuální. Slouží ženám ke vzdělávání a podpoře na své cestě do ženství. Všechny nás spojuje společná energie, jako se vzájemně dotýkají kořeny rostlin pod zemí. Praktikováním společných dovedností se poznáme ve své hloubce.  Tváří v tvář se vidíme na profilech i na Zoomu. 

Tvořím pro vás také setkání v reálném životě. Vždy v Newsletteru dostanete informace,  kde setkání je. Základnou je mé studio ve Staré Boleslavi. Ale jezdím i po republice. Miluji vytvářet ženské kruhy.

Jsi tvůrkyně? 

Je něco, co tvoříš, nebo předáváš ostatním ženám? V členské sekci můžeš vytvořit svá vlastní PDF nebo video návody.  Můžeš se prezentovat s vlastní nabídkou. Získáš tak nové kontakty, nebo zákaznice. Konkurence neexistuje, každá jsme jedinečná. 

Máš možnost  představit své znalosti v rozhovoru nebo v článku eMagazínu.  

Miluji rozhovory s inspirativními ženami a předávání jejich know-how světu. Již několik z vás se v eMagazínu představilo. Tento vzdělávací magazín je veřejně v prodeji a dostupný širokému publiku. Již se v něm představily: Helena Procházková – stylistka, Alena Krejnická – tvůrkyně tělových svíček, Poli Ševčíková – bussines architect, Mirka Papajíková – lektorka rozvoje tancem. Někdy to jsou jména známá široce, někdy jen v úzkém kruhu. Jejich záře je však jedinečná.

Dopřej si to!
Zasloužíš si najít svojí ztracenou sílu a pocit bezpečí.

„Lucie je úžasná zářivá žena, která mi přišla do života úplnou „náhodou“, za níž jsem velmi vděčná! Každé naše setkání je přínosné a inspirativní. Na mé cestě mě Lucie podpořila zejména prostřednictvím panenky s kazetkou, ale za důležité považuji také seznámení s Mohendžodáro, intuitivní vhledy a podnětné rozhovory. Děkuji 🙂“

Kateřina Balážová, lékárnice

V loňském roce jsem u Lucky prošla kurzem Mohendžodára. Byla jsem v té době čerstvě po rozchodu, rozkolísaná a úzkostná. Už po prvním setkání jsem věděla, že jsem správně. Po dlouhé době jsem prospala noc, aniž by mne vzbudila úzkost. Ženské cviky s prociťováním sama sebe, pohybové meditace, tanec, ukotvenost a přirozené vyzařování Lucky mi bylo velkou inspirací pro nové životní období. Mohendžodárem každý den začínám a je mi obrovskou pomůckou pro přijímání měnících stavů přes celý den, necítit pocit viny, když se královna na chvíli změní v čarodějnici. Pohybové meditace vedené Luckou na youtube mi pravidelně ulevují od nepříjemných pocitů. Jsem vděčná, že je tu žena, která tolik rozumí mým ženským pocitům.

Radka Rossmanitová, jednatelka BRM s.r.o.

Jaká je cena za informace a transformaci,
kterou můžeš zažít?

Nabízím ti dvě varianty. Vyber si, na kterou se právě teď cítíš.

V každé fázi života se nacházíme na nějaké úrovni finanční a nebo postupu v cestě. A pokaždé potřebujeme jinou úroveň práce se sebou. 

 • Ve variantě TANČÍM – 4560 Kč/rok – zvýhodněná letní cena pro prvních 100 žen. Od podzimu bude 6600 Kč/rok

Najdeš informace a poskládáš si život. Pojmenuješ svoje emoce a najdeš k nim přijetí. Zbavíš se stresu a přetlaku. Roztančíš se do uvolnění. Budeš méně přemýšlet a více si užívat život. Využij prošlapanou cestu a vydej se po ní. Co pro sebe uděláš ty, ti nikdo jiný nedá a ani neudělá. Seznámíš se s bodytherapy a pohyby totemových zvířat. Najdeš mou online podporu. Každý měsíc uděláš velký pokrok vjednom tématu, které budeme skupinově probírat. Cesta ženství je komplexní a propojená. Na konci budeš uvolněná v sebevyjádření, nasytíš své potřeby zevnitř. Tvá vnitřní žena rozkvete. Uvědomíš si, kde jsou tvé hranice. Zkultivuješ svou životní sílu a přijmeš vnitřního muže. Ztratíš závislost na vnějším světě a  budeš cítit oporu v sobě. Ukotvíš se z myšlenek do těla. Život se stane reálným a svět bude zářivější.

 • Ve variantě ČARUJI – 28 000 Kč/rok. Získáš navíc během prvních 6 měsíců 5 skupinových transformační setkání naživo, pak 5 online osobních setkání, plná podpora na telefonu. Jen 5 žen ve skupině. 

Již víš, že cesta k lepšímu životu je ve tvých rukách. Pro tu, která slyší volání a ví, že toto je přesně to, co potřebuje. Váháš? Zavolej mi/napiš mi

Kdy můžeš začít a na jak dlouho jsme spolu?

Tento prostor se ti otevře na jeden rok. To je čas, který je potřeba k tomu, aby jsi našla cestu k sobě, osvojila si nové návyky a našla nové cesty do ženské energie. 

Kódy a vzorce jsou v ženách zakořeněny tak hluboko, že není možné je uvolnit za jeden měsíc. Ale již po měsíci ucítíš, že ti je lépe, pokud budeš následovat své vedení a budeš mít chuť dělat se sebou něco vlastní vůlí. Nikdo zde za tebe nic neudělá, ale ucítíš velkou podporu a souznění. 

Do klubu vstup kdykoliv, kdy cítíš, že to potřebuješ. Nemám ráda tlak. A nechci, aby sis myslela, že teď a pak už nikdy a něco ti uteče. To právě jsou ty vzorce, co nepodporují ženskou energii. Uvidíš, že vše se skládá ve správnou chvíli. 

Jaký je program na nejbližší měsíce?

ZÁŘÍ – UZEMĚNÍ – téma zakořenění v rodě, v zemi, prostoru, kde žijeme. Rituály k ukotvení se. Získáš pocit bezpečí, že na TO nejsi sama. Budeš vědět, že jsi chráněná. Kořenová čakra, od 15.9. 2023

ŘÍJEN – KREATIVITA – téma s/tvoření, mateřství vs smrt. Jak být matka s láskou a svobodně. Co je zabijákem naší kreativity. Cyklus v kruhu nebo spirále? Najdeš přijetí, že ukončení je potřebné k další tvořivosti. Získáš pocit, že můžeš svobodně a beze strachu tvořit a žít. Čakra dělohy, od 14.10. 2023

LISTOPAD – PÉČE O JONY – Posílení sexuální energie jakožto tvůrčího místa. Místa, které může spát nebo být zraněno. Proč bolí menstruace? Naučíš se pečovat o jony s láskou. Čakra sexuality, od 13.11. 2023

PROSINEC – ŽENSKÉ POTĚŠENÍ – Potěšení při milování. Jaké netušené kapacity může mít ženské tělo a jak toho dosáhnout. Může vůbec existovat propojení mezi druhou a šestou čakrou? Čakra sexuality, od 13.12. 2023

LEDEN – integrace

ÚNOR  – KRÁSA ŽENY – sebepéče a sebeláska. Jak mít dost pro sebe, abys mohla dávat i ostatním. Jak nevyhořet. Získáš uvědomění si, že ty jsi priorita na prvním místě. Možná to víš, a žiješ to taky? Srdeční čakra, od 9.2. 2024

BŘEZEN – INTUICE – důvěra v sebe, rozpoznání intuice od chaosu, napojení se na ni. Intuice je smysl, který má každá žena. V minulosti byl silně potlačen a ženy často nepoužívají intuici správně. V tomto tématu si poléčíme raněnou ženskou intuici a zorientujeme se v manipulaci. Získáš pocit ukotvení v sobě a důvěry ve vyšší moc. Ztratíš přepracování. Čakra třetího oka,  od 10.3. 2024

DUBEN –  BEZPEČNÉ HRANICE – potřeba vycentrování a svoboda projevu. Najdeš a vyjasníš si hranice jasně, aby je nikdo nepřekračoval. Osvobodíš se od vnitřních hlasů, které byly zasazeny hluboko do mozku tak, že ti brání žít tvůj život podle představ. Čakra středu a v auře, od 8.4. 2024

KVĚTEN – NASYCENÍ – téma vnitřního dítěte a puberťáka, který nebyl dosycený v době, kdy na to měl právo. Díky velké zodpovědnosti a tlaku kladeného na nás jako děti se velmi často neumíme svobodně uvolnit. Pomůžeme si tak k uvolnění alkoholem, nebo zkoušíme nasytit naše potřeby zvenku. Jenže ty pocity vyprchají jako bubliny z šampaňského. Dosáhneš emocionální svobody a uvolnění tlaku na výkon. Čakra středu a v auře, od 8.5. 2024

ČERVEN – ŽENSKÁ SEXUALITA – díky plnému nasycení je možné projevit svou ženskou potřebu v sexualitě. Je jiná, než mužská, je jiná, než se prezentuje. Je hluboká a nádherná. Uvolnění jejího potenciálu krásně harmonizuje partnerství. Porozumíš principům, o kterých ti nikdo neřekl, proč to neklape mezi mužem a ženou. Najdeš krásnou cestu k mužskému principu. Druhá čakra, od 6.6. 2024

ČERVENEC – HOJNOST, KOMUNIKACE – proč by měla žena pracovat? Jak najít v práci vyšší smysl, aby jí to dávalo smysl a nevyhořela. Jak si říct o to, co chceš bez nepříjemných pocitů, že někoho obtěžuješ. Třeba o víc peněž, nebo o laskavost. Nebo o čas pro sebe. Laskavá komunikace v partnerství. Otevřeš si cestu k svobodnému projevu hlasu. Krční čakra.  od 6.7. 2024

SRPEN – INTEGRACE

Kde Klub najdeš?

Klub je virtuální neboli online. Kdekoliv na světě se k němu se správnou technologií můžeš připojit. Uvidíme se na streamovaných ZOOM setkáních „Úplňkové meditace“, na klubovém ZOOM streamu Q&A. Návody a videa jsou v členské sekci.  

Máme společnou FB skupinu a v ní budeme dělat vysílání k tématu. Pokud FB nemáš, není to nutné. Základem je ZOOM a e-maily, kde najdeš rozpis tématu na celý měsíc.

 • Klub se nachází v mém energetickém poli. Propojuji všechny ženy mezi sebou. Kdekoliv se uvidíme, budeme zářit stejnou ženskou a zdravou energií.  Sdílením stejných znalostí vytvoříme společnou síť jako v Avataru (v tom filmu). Kdykoliv se setkáš s jinou ženou, která bude studovat ženskou energii a bodytherapy z Vrbiček, budete propojeny na hluboké úrovni jiné dimenze, kterou lze těžko popsat, ale bude vás spojovat.
 • Ve Variantě Čaruji jsou setkání ve Staré Boleslavi. Podle mě nic není daleko, pokud tě to zajímá.
 • V Newsletteru zasílám informace, kde jsem na festivalech, networkingu, nebo trhu. Ráda tě uvidím naživo – přijeď a hlaš se. Dej si se mnou čaj a popovídáme si. Miluju to.   

Tvé tělo je ti rádcem a průvodcem. 

Nikdo o něm neví tolik, jako ty. Jenže tlak a roky potlačování důležitých emocí způsobili, že to nevidíš. 

 Naučím tě, jak se napojit na tělo. 

Bude zdravé nejen fyzicky, ale i tvé emocionální tělo bude cítit velkou úlevu. Stres a tlak odejdou. Vyhoření bude cizí slovo a objeví  se radost ze života. Vrátí se ti pocit svobody a vášeň.

Klub pro tebe vede

LUCIE KUBŮ, lektorka a autorka projektů Z Vrbiček

Miluji barvy a jejich vliv na naši mysl a okolí. Od roku 2018 vyučuji zejména ženy, jak lépe udržovat tělo a mysl v harmonii se sebou. Práce s lidmi a jejich vedení mě provází na různých úrovních po celý život. Jsem terapeutkou skupinových transformačních kurzů,  OSHO meditací, dále lektorkou  a masérkou Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy. Poznání mých vnitřních světů mi do dovolilo se opět po letech věnovat bylinám a tvořit čajové směsi. Ráda je kombinuji s pohybovým programem do čajových ceremonií. V  privátním centru ve Staré Boleslavi lektoruji bodytherapy a artetherapy pro lidi se závislostmi, zejména problémy s alkoholem, s úzkostmi a depresemi. Věnuji se skupinovému vedení žen na cestě do prožitku ženství a harmonie duše.

„Přeji si, aby se ženy v 21. stol. cítily spokojené ve svém těle.“

JIŘINA KAMINI ČERNÁ , terapeutka a bylinářka

Už od dětství mne to směřovalo pomáhat ostatním. Jsem vděčná kolik zajímavých bytostí jsem na své cestě mohla poznat. Bytosti, které mne velmi inspirovaly a od kterých jsem měla jedinečnou možnost a příležitost čerpat rozmanité nauky.
Ač jsem vystudovaný strojař, v současné době násobím hlavně zkušenosti získané životem na vesnici. Maminka mne vedla k tomu, že příroda je zdroj nevyčerpatelné energie a vždy, pokud cokoliv potřebuji, najdu právě tam. Sběr bylin ve spolupráci s Lucinkou Kubů nabral neskutečný směr a já jsem tomu nevýslovně vděčná.

„Stejně tak jako já se vracím ke svým kořenům, provedu Vás se vší pokorou, láskou a úctou procesem nalezení vlastní hodnoty, harmonizací těla a kultivací duše, návratu k sobě.“

Můžeš si vstup do klubu dopřát za letní zvýhodněnou cenu jen za:

6 600 Kč  4 560 Kč / rok

Nepřekračuj své hranice a ani si po nich nenechávej šlapat.

Tvůj život je jen tvůj a je jen na tobě, jak ho prožiješ.

Můžeš žít ve své ženské síle s láskou a úctou,  nebo na automat s neustálým pocitem, že ti v životě něco chybí.

Lucie Kubů

Jsi připravena vzít osud do svých rukou?

Nejčastější otázky

Pro odpověď klikni na text:

Určitě je klub i pro ženy, které se již rozvíjí dlouho. Cesta do ženské energie přes pohyb a sebeprojevení ještě není příliš rozšířená. Doposud se transformace vedly přes statické meditace a vizualizace. Ty ženu vedou stále do mysli. Žena potřebuje zapojit vnímání svých emocí. A to se děje na úrovni podvědomí, při zapojení těla a vnímání svých pocitů. Cesta je ve spirále. S technikami ve variantě TANČÍM si porozumíš, nacítíš se na tělo a získáš nadhled. Díky setkáním ve variantě ČARUJI se dostaneš do hloubky svého podvědomí a vneseš si do života větší světlo a zároveň zůstaneš nohama na zemi.

Ano, určitě. Rovnou doporučuji variantu TANČÍM. Je zpracovaná tak, že každý měsíc uděláš velký pokrok a budeš se cítit lépe. Cesta zlepšení života je přes posílení se vnitřně → ukotvení → projití si temnotou. Pokaždé se dostaneš na další stupínek a budeš se cítit lépe. Budu ti nablízku a budeš mít širokou podporu. 

Podívej se nejprve na má veřejná videa na YT. Uvidíš, že pracuji s emocemi a podvědomím, které je možné osedlat jako divokého koně a dostat do většího vědomí. Ezo se může zdát vše. Má síla je v předávání uvědomování si těla fyzického i emocionálního. Mám harmonizované materiální i duchovní vědomí do určité rovnováhy. Kdo má jen materiálno, zdám se mu duchovní, kdo má jen duchovno, zdám se mu materiální. Podle mě je harmonie důležitá. 

To je dost časté u žen, které mají potlačené své ženství. Projevuje se to tím, že se nechceš svěřovat jiným ženám se svými starostmi, raději si pokecáš s muži. Ti tě ovšem berou jako dobrou kamarádku, ale na kvalitní partnerství to není. Vyber si nejprve variantu TANČÍM. Seznámíš se se sebou, objevíš nové rozměry světa a najdeš kvalitní odpovědi na otázky, které máš.
Pracuji hodně s lidmi, kteří udělali na cestě k seberozvoji svůj první krok. Je to privátní centrum, kam jezdí na terapie převážně lidé se závislostmi. Pro mě bylo vždy klíčové překládat jazyk odborný do jazyka běžného. Ve variantě TANČÍM máme společná ZOOM setkání a také Q℘A, kde je možné se zeptat na cokoliv.
Sama mám ráda přehlednost. Vytvořila jsem tabulku, kde jasně vidíš, co si kde kupuješ: 
co obsahuje členská sekce:  varianta TANČÍM 380/měsíc varianta ČARUJI 28 000/rok
počet účastnic neomezeně 5 VIP žen
Bodytherapy (jednou za měsíc živý ZOOM)
ženský kruh s úplňkovou meditací (1x měsíčně živý ZOOM)
výklad karet s Kamini – jednou za měsíc dle tématu
online Magazín – každý měsíc komplexní zpracování tématu
      pohyby, síla totemových zvířat
      video návody na pohybové meditace
      společné pohybové meditace
      integrace temnoty žen
      sebevyjádření skrz arteterapii
videa s rozhovory
pdf a videa s bylinkama
terapeutický pohyb a tanec
během prvních 6 měsíců skupinová setkání online i offline (5x offline setkání, 5x online vysílání)
telefonická podpora

Věřím, že do kruhu vstupuješ, protože chceš. Protože mě již znáš a víš, že ti dělá dobře být v mé společnosti. Víš, že ti to prospívá. Víš, že se chceš mít dobře. Pokud tomu ještě nevěříš, odebírej Newsletter zdarma, sleduj mě na YT, na profilu FB, zkrátka tam, kde mě najdeš. A až budeš připravená, budu tu pro tebe. Já zase věřím, že společná cesta na rok je prospěšná pro tvůj rozvoj. Zaručí důstojný prostor pro péči, abych se mohla věnovat dostatečně sobě i jiným ženám.

Tanec a vědomý pohyb v meditaci je nejpřirozenější cesta ženy, jak se seznámit se svými emocemi. Uvolňuje v těle přetlak, který způsobuje nemoci a stres. Změnou svých vzorců chování již nebudeš přenášet staré a nepotřebné informace uložené v nervovém systému. Naše generace je mostem mezi minulým a budoucím.

Minulost nezměníme, ale naše děti mohou žít lépe.

Porozumíš sobě, porozumíš celému světu. 

Objednat klub

Zde si vyber svoji variantu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.