CESTA ZA POKLADEM ŽENY

Také máš někdy pocit, že tvá síla je tak velká, že bys jen mávnutím ruky zhasla slunce?

Zvu tě na nejkrásnější cvičení pro ženy, které se ti časem stane tancem.

Cestu za pokladem, která podpoří tvé tělo i duši.

Čas, kdy obnovíš svou vnitřní ženskou sílu a budeš královnou sebe sama. 

Lucie Kubů průvodkyní žen
Budeme spolu cvičit, tančit, meditovat, povídat si.

„CESTA ZA POKLADEM ŽENY“ JE JAKO TANEC, KDE PROBUDÍŠ VŠECHNY SVÉ ŽENSKÉ SMYSLY

Čím déle budeš s námi cvičit, tím víc se ženství stane tvou součástí.

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, ‚něco‘ jim chybí. Setkáními s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena pak cítí mnohem větší ženskost v sobě, nachází v sobě světlo a vnitřní sílu, je k sobě laskavější a ukotvenější. Přes cvičení „Cesta za pokladem ženy“ najdeme to svoje ‚něco‘.

CHCEŠ TO?  

TY TO ZVLÁDNEŠ 💃🏻

Páteří  kurzu je cvičení, tanec a  meditace.  Tělo se harmonizuje a naše  mysl a emoce se uvedou do rovnováhy.  Kurz obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

VÝHODY PRO ZDRAVÍ:

DETAILY KURZU

Seznámíme se se čtyřmi základními ženskými principy – každý má dvě polarity. Každý má mnoho slupek.

Na úrovni fyzické řeší naše zdraví.  Na úrovni duševní odkrývají naše vnitřní světy a jejich přijetí a nebo nepřijetí. Setkáváme se s našimi vnitřními silami a přijímáme, co znamená být ženou ve všech jejích aspektech. Na úrovni emocionální odemykáme bloky v těle, které nám brání žít svobodný život bez masek a tlaku na sebe. 

Tyto principy jsou ve vztahu v našemu srdci, naší intuici, napojení na vesmír a na ženskou sexualitu. 

Podle čakrového systému je toto úplně odlišná cesta od klasického a všeobecně známého systému. Ten byl vytvořen pro mužský svět.

Žena má jiné potřeby a priority. Systém vychází ze starého Védského matriarchátního světa, kde se přenášel po generace jako ženské umění. 

Objev svůj poklad

Je to jednoduché - znáš cestu za pokladem? Hledáš indicie, které ti napoví, kde se nachází klíč. S ním pak odemkneš dveře do další místnosti. Rozkoukáš se a hledáš další klíč. Máš k tomu po ruce nápovědu i kamarádky.

první čakra mohendžodáro

První klíč

Žena má jako největší prioritu lásku, je to základní hnací síla ženství, která teprve otvírá další zámky k ženě. Srdce znamená také laskavost, otevřenost a porozumění sobě i k ostatním. Pohlédneme také na opačnou stránku, kterou je ošklivost, závislost nebo sebepoškozování. Tento klíč léčí tyto ošklivé vlastnosti. Zaměření je také na brzlík a tím se aktivuje imunita v těle.

aktivace intuice

Druhý klíč

Jakmile otevřeme zámek srdce, přichází druhá místnost, věnovaná intuici. Je to hluboká ženská síla, která na úrovni nevědomí páchá velké škody. Po dlouhá století byla intuice shazována jako nedůležitá. Její aktivace ženu zbaví strachu a naučí se nepoužívat v životě berličky. Bude důvěřovat sobě.

vnitřní dítě

Třetí klíč

Ve třetí místnosti najdeme bezpečí. Aby žena mohla tvořit a svobodně se vyjadřovat, potřebuje cítit, že nemusí všechno hlídat. Že může spoustu věcí hodit za hlavu. Naučit se tuto dovednost není lehké. My na ni půjdeme přes hravost, arteterapii a vnitřní dítě. Naše starosti odevzdáme vesmíru.

Čtvrtý klíč

Až poté, co se žena zamiluje, ví, že ten muž je správný, cítí bezpečí, pak teprve se její tělo otevře intimitě. Proto je toto cvičení ženské - nezačíná u sexuality a první čakry, ale končí tam. Stále ženy vrací do těla. Ženy ví, že je pozemská, že umí dát život, že existuje její napojení na Zem. Vychutnáme si závěrečnou místnost s poklady, abychom poznaly, že sexualita je pro ženu natolik klíčová, jak byla po staletí potlačována. V této části kurzu zvědomíme naši yoni a aktivujeme vaječníky, aby přirozeně produkovaly správné množství hormonů.

Navázáním všech těchto principů k sobě se naučíme pracovat s tělem a  propojíme obě hemisféry.  Aktivujeme energii v těle a rozproudíme lymfatický systém. Pravidelným dýcháním se naučíme dávat pozornost dechu a jeho nepopiratelnému významu pro zdraví. 

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

Kurz je rozdělen do sedmi třítýdenních bloků a trvá pět měsíců.

0
instruktážních videí
0
živých online setkání
0
online videa s hosty

V prvním týdnu dostanete instruktážní video  s indiciemi, jaké poklady hledáme.

V druhém týdnu dostanete video instrukci k ženské taneční nebo pohybové meditaci. Setkáme se online, uděláme si spolu sdílení, podpůrný kruh a meditaci. Společně  doladíme, kde hledat další indicie. 

Ve třetím týdnu budeme integrovat.

Velkou podporou nám bude uzavřená FB skupina. Do skupiny budeme vkládat výzvy a podpůrné techniky. Budou se dít velké věci a tak se vzájemně podpoříme.

Termíny online setkání jsou vždy v neděli v čase 9-12h 26.9., 17.10., 7.11., 28.11., 19.12., 9.1., 30.1. 
Bude vždy k dispozici záznam. Můžeš se těšit na skutečně ženské meditace, tanec a svobodný pohyb, arteterapii, no mind techniky, katarzní techniky, rituály. Na každém setkání budou hosté, kteří obohatí naše setkání o jejich příběhy znalosti a dovednosti.

Abych tě ještě více podpořila, máš ode mě:

CENA KURZU

Cena online kurzu: Cesta za pokladem ženy je:

9930 Kč

ale ty získáš mnohem víc

Kurz vede akreditovaná profi lektorka Mohendžodáro Lucie Kubů a akreditovaná mentorka ženských meditací Mohendžodáro Pavla Pátková

Cvičení do naší republiky dovezla MUDr. Monika Sičová,. Vystudovala medicínu, neboť v pubertě jí zemřela maminka na rakovinu. Klasická medicína jí však nedala všechny odpovědi a neuspokojila. Na svých cestách za poznáním pak našla Mohendžodáro, staré umění védských žen, které byly známé svou věčnou krásou. Toto téma je široce pojaté na škole Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy na www.mohendžodáro.eu

V meditačním centru v Lažánkách u Brna spolu s Igorem Samotným rozvíjeli tuto metodu tak, aby byla uchopitelná pro současnou evropskou ženu. K cvičení tak dnes existuje celá škála ženských meditací. To znamená meditací se zpěvem nebo mantrami, tancem nebo pohybem, dechem. Od klasických mužských meditací se liší tím, že nejsou statické a monotoní. A na rozdíl od meditací s vizualizací, zde se zaměřujeme na tělo a na vyprazdňování hlavy. Jen do prázdné sklenice se dá nalít další voda. Chápeme, jak moc jsou dnes ženy přetížené a muzikoterapie a pohyb jsou klíčové pro rozvoj ženského uvolnění. S těmito jedinečnými ženskými meditacemi se setkáte na kurzu Cesta za pokladem ženy v každé lekci. 

Lucie Kubů

Poprvé se s cvičením setkala v roce 2014 na doporučení od muže, po kterém toužila. Nebyl jí však souzen. Po projití základního kurzu a seznámení se s hlubokými principy ženství potkala nového muže, toho pravého. Do cesty jí ho donesl osud a intuice napověděla, že je to on. V jeho bezpečí pak mohla dál rozvíjet svou ženskou podstatu. Vystudovala další ročníky na celoroční škole v Lažánkách. Po projití specializovaným kurzem pro lektorky a kurzem katarzních technik začala vyučovat ženy v Praze. Další znalosti nabrala během výuky na kurzech vyšších ročníků celoroční školy Mohondžodáro po boku Moniky Sičové. V současnosti vede živé kurzy Mohendžodáro ve Staré Boleslavi. Do svých kurzů Lucie vkládá mnoho dalších znalostí, které jsou z oblasti arteterapie, masáží, kurzů současného tance, kurzů BDSM a rituály slovanských bohyň.

Co o kurzech z Vrbiček řekly jiné ženy?

„Tohle je víc, než třeba hormonální jóga, tady si zatancuješ, rozebereš věci…. a je to jednoduchý. Na tohle cvičení si můžeš vzpomenout třeba za rok a zase ho děláš, není vůbec těžký. A navíc to můžeš dělat jen tak dlouho, jak chceš.“

Jirka

Jitka

„Dneska se mi vůbec nechtělo, byla jsem unavená. Málem jsem nevyjela z domu. A nakonec jsem ráda, ze mě kamarádka vyzvedla a byla jsem tu. Teď jsem taková nabitá, odpočatá a s radostí se zase vrátím domu.“

Katka

Katka

„Teď, na konci můžu říct, že jsem opravdu ráda, že jsem žena. Díky těmto setkáním jsem si to uvědomila. Vidím, že teď můžeme jít do světa takovou ženskou cestou, že je ten správný čas. Do teď ty ženy šly spíš takovým mužským přístupem. A teď, když již máme svobodu, práci, jsme uznávaný, tak se můžeme projevit žensky.“

Alice

Alice

Tak už na nic nečekejte a odemkněte truhlu s poklady

Zvýhodněná cena platí do 31.8.2021.