Zajímají tě bylinky a přírodní cesta k ženskému zdraví?  Ale nevíš, které jsou na co, ani jak vypadají? 

Chceš se více naladit na své tělo a pánev? Aby sis udržela krásu a mladistvý vzhled.

Ráda se inspiruješ jinými lidmi.  A chceš vědět, jak si ty krásné věci integrovat do života? 

on-line Magazín z Vrbiček

je měsíčník, plný informací, cvičení a videí pro tebe. Najdeš v něm laskavost, krásu, propojení se sebou. Budete cítit, že někam patříš

UDĚLEJME PŘEDNOST Z TOHO, ŽE JSME ŽENY

Obsah

Každý měsíc se budeme věnovat jednomu nosnému tématu. Inspirace a průběh  pohybových lekcí si budeme sdílet ve FB skupině.  

Jednou za měsíc se sejdeme na společném živém vysílání. Posdílíme si zkušenosti uvedené do praxe, podíváme se na naše výtvory. 

Zde jsou témata na následující měsíce: 

Jak to bude fungovat prakticky?


Každý měsíc ti přijde do emailu nové číslo magazínu.

Objednávku můžeš udělat: 

Zdá se ti to málo za magazín plný informací? Myslíš, že to bude povrchní? Témata, kterých se dotkneme v rozhovorech a lekcích, nebo ve cvičení budou gradovaná. Pro ženy, které se potřebují informace jen dotknout, stačí texty obsažené v magazínu. Pokud budeš cítit, že nějaké téma je přesně pro tebe a potřebuješ ho rozšířit, je tu možnost. Na určitá témata bude navazovat doplňkové cvičení, meditační techniky a jiné podpůrné cesty, jak téma zpracovat. A ty si ho budeš moct přikoupit rovnou na místě, z aktuálního vydání.

Nikdy nezaplatíš za něco, co nechceš. Budeš si moct vybírat z palety nabídky a brát si jako na hostině.

Garance stejné ceny. 

Jako poděkování pro stálé odběratele mám výhodnou nabídku. Pokud budete pokračovat v odběru bez přerušení, vaše cena za magazín bude stále stejná. Automatický odběr se ti vyplatí. 

 

Co říkají ženy, které inspiraci vložily do života?

Niki Brtvová

Z kurzů u Lucie jsem si odnesla mnoho dobrých cvičení. Jsou krátké a praktické. Velmi dobře je praktikuji v životě a cítím se dnes mnohem lépe, než před kurzem.

Jana Kyselová

Lucka do vás vidí, přesně vysvětlí, proč se co děje a jak z toho ven. Poradí i různá cvičení. Spousta AHA momentů! Vím, že když se vydám na cestu s ní, nikdy nebudu litovat. Děkuji a vřele doporučuji!

Magazín pro tebe tvoří

Lucie Kubů

Lektorka a autorka projektů z Vrbiček.

Miluji barvy a jejich vliv na naši mysl a okolí. Od roku 2018 vyučuji zejména ženy, jak lépe udržovat tělo a mysl v harmonii se sebou. Práce s lidmi a jejich vedení mě provází na různých úrovních po celý život. Jsem terapeutkou skupinových transformačních kurzů,  OSHO meditací, dále lektorkou  a masérkou Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy. Poznání mých vnitřních světů mi do dovolilo se opět po letech věnovat bylinám. Zpracovávám byliny zejména pro ženy pro jejich krásu.  Ráda je kombinuji holisticky s pohybovým programem.  Věnuji se také individuálnímu vedení žen na cestě do prožitku ženství a harmonie duše.

„Přeji si, aby se ženy v 21. stol. cítily spokojené ve svém těle.“