online Magazín z Vrbiček - Téma Nasycení a hravost

Bez poznání sebe sama a svých potřeb je dost těžké vědět, že jsme skutečně nasyceni. Toto číslo se věnuje dosycení našich ženských potřeb a tužeb. Možná podvědomě toužíš po něčem, o čem si myslíš, že se naplnit úplně nedá. Tohle číslo eMagazínu z Vrbiček ti pomůže nalézt cestu jak si ty tužby vyplnit.

Znáš pojem vnitřní dítě? S tímto aspektem budeme v tomto čísle hodně pracovat. Nasycení a hravost vychází právě z této naší dětské části. 

Připoj se k ženám, které si umí hrát a dokáží každodenní činnosti prozářit hraním si.

Jsi maminka? Možná ti články o anorexii a rozhovor s psycholožkou M. Čuhelovou pomohou porozumět dětskému světu lépe, než jsme to uměli my.  

Víš jak poznáš, že jsi skutečně dospělá?

Prohlédni si první čtyři stránky.

Co je obsahem a co získáš?

  • Hravý tanec, když si protančíš jakékoliv téma, dojde k sebevyjádření a k sebeuvědomění, tímto tancem se naučíš žit v hravosti a dosycení,
  • hravost v každodenní práci, nebaví tě tvá práce? Společně najdeme to, proč sis tuto práci vybrala a co tě na ní bavilo, 
  • sebepoškozování, proč k němu dochází, co všechno je sebepoškozující a jak z toho ven,
  • jak mluvit s puberťáky si řekneme s psycholožkou Monikou Čuhelovou,
  • arteterapie, vybarvíš si bylinu a mandalu, tato kreativní činnost ti postupně ukazuje, jak můžeš celé své tělo přivést k prožívání svých emocí naplno, k uvolnění se v běžných životních podmínkách,
  • rozhovor s Ondřejkou Černou o anorexii, i ona se dočkala miminka.
  • meditace Tvořivé dětství (jen pro Klub) je krásná, jemná a hravá meditace, která je ideální pro každou, která se cítí vyčerpaná a v neustálém ohrožení nebo nebezpeční.

Cítíš se často jako kdyby tě sledovalo FBI nebo CIA?. Je to proto, že nejsi dosycená, leží na tobě příliš mnoho starostí a myslíš si, že každý tvůj krok v životě je rozhodující. Pojď s námi na cestu nasycení a hravosti s eMagazínem!

Víš jak poznáš, že jsi skutečně dospělá?

Chceš koupit najednou víc než jedno číslo?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

<<< Předchozí číslo

Zdravé hranice

Následující číslo >>>

Ženská sexualita